» ÇOCUKLARA MUHTEŞEM TİYATRO OYUNU

Bilecik Belediyesi tarafından geçen yıl başlatılan Bilecik Şehir Tiyatrosu bünyesinde faaliyetlerine başlayan genç oyuncular, sahnelenen tiyatro oyunuyla hünerlerini sergiledi.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde sahne alan Delik Burunlular Kabilesi adlı oyun için salonlar doldu.

 

Belediye Başkanı Selim Yağcı amcalarından çocuklara yarıyıl tatili hediyesi olarak, her hafta ücretsiz olarak sahnelenen oyunlar ile çocuklar keyifli anlar yaşıyor.

 

Çocuklar ve ailelerinin yoğun ilgi gösterdiği oyun sonrasında kısa bir açıklama yapan Oyun Yönetmeni Tülay Doğan, genç oyuncuların güzel bir performans sergilediklerini belirterek, ”Öncelikle bu güzel oyuna teşrifleriniz dolayısıyla teşekkür ediyoruz. Ayrıca bizlerin çocuklarla buluşmasına ve çocuklarımızın böyle güzel etkinliklerle buluşmasına imkan sunan Belediye Başkanımız Selim Yağcı’ya çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımız çok yetenekli ve iyi oynuyorlar. Onlarla daha güzel oyunlar sahneleyeceğimize inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Oyun sonunda Usta Oyuncu Ercüment Doğan da oyunda sahne alan başarılı oyunculara Bilecik Belediyesi Şehir Tiyatrosu katılım belgesini taktim ederek, fotoğraf çektirdi.

avatar