» YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE’NİN İLK ÇEKİMLERİ İLİMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Belediye Başkanı Selim Yağcı yaptığı açıklamada, ülkemizde büyük bir beğeni ile takip edilen Yetenek Sizsiniz Türkiye programının ilk çekimlerinin Bilecik’te gerçekleştirileceğini belirtti.
Bilecik Belediyesi olarak yeni dönemde ilimizde önemli buluşma ve etkinliklerin gerçekleştirileceğini hatırlatan Belediye Başkanı Selim Yağcı, önümüzdeki ay gençleri ve vatandaşlarımızı birbirinden güzel programlarla buluşturacaklarını belirterek, şunları söyledi:
”Acun Medya tarafından gerçekleştirilen ve büyük bir ilgiyle takip edilen Yetenek Sizsiniz Türkiye programının ilk çekimleri ilimizde yapılacak. Bugüne kadar birçok önemli organizasyona ev sahipliği yapan ilimiz ve Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezimiz bu yıl Yetenek Sizsiniz Türkiye ekibini ağırlayacak. Gençlerimiz ve vatandaşlarımızın büyük bir ilgiyle takip ettiği çekimler 3-4-5-6 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bu anlamda ilk çekimleri için ilimizi tercih eden Acun Ilıca ve Acun Medya ailesi yetkililerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
avatar