» Türk Spor Tarihini Altın Harflerle Süslemişiz

Belediye Başkanı Selim Yağcı, ilimizde düzenlenen Yıldız Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakaları programındaki etkinlikte sporcularla bir araya geldi.

Türkiye Güreş Federasyonu organizasyonunda gerçekleştirilen programda, Belediye Başkanı Selim Yağcı, sporcuları tebrik ederek, ödüllerini taktim etti.

 

Gerçekleştirilen ziyaret hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Selim Yağcı, ”İlimizde düzenlenen Yıldız Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakaları programında biraraya geldik. Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı ve aynı zamanda okul arkadaşım dostum Sayın Musa Aydın bey’in katılımıyla; 29 ilden gelen 474 sporcu kardeşlerimizi ilimizde ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. İlimizde ulusal ve uluslararası böyle organizasyonların düzenlenmesi bizleri ayrıca mutlu ve bahtiyar ediyor. Türkiye genelinde düzenlenen bu organizasyonda musabakalarda dereceye giren sporcularımıza madalyalarını takdim ettik. Bu vesile ile ilimize gelen Tüm sporcularımıza ve hocalarımıza teşekkür ediyorum tebrik ediyorum başarılarının daim olmasını diliyorum. Müsabakalar pazar gününe kadar devam edecektir tüm sporseverleri karasu mevkii Bilecik Kapalı Spor Salonunda düzenlenen bu büyük müsabakalara bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

avatar