» SELİM YAĞCI GÖREVİNE BAŞLADI

Ak parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Türkiye Büyük Millet Meclisi 27. Dönem Milletvekilliği kaydını yaptırdı.

Eşi Fatma Yağcı ile birlikte TBMM’ye giden Milletvekili Selim Yağcı, kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra basın mensupları ve meclis çalışanlarına, ilimize ait lezzetlerden olan nar ve ayva lokumları ikram etti.

24 Haziran seçimlerinin Türkiye ve dünya için yeni bir dönemin başlangıcı olduğunu vurgulayan Milletvekili Selim Yağcı;

ROZETİNİ EŞİ FATMA YAĞCI TAKTI

‘’ Türkiye Büyük Millet Meclisi 27. Dönem Milletvekilliği kaydımızı çok değerli hayat arkadaşım, can yoldaşım eşim Fatma Yağcı Hanımefendi ile birlikte gerçekleştirdik. 24 Haziran seçimleri Türkiye ve Dünya için yeni bir dönemin başlangıcı. Demokrasi ve hukuk devletinin hakim olduğu ve güzel bir geleceği hep birlikte kuracağımıza olan güçlü inancımızla rozetlerimizi taktık. Rabbim bu Gazi Meclis’te Şehrimize, Milletimize ve Ülkemize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin İnşaallah. Artık hem Hemşehrilerimiz hem de Ülkemiz adına hep birlikte çalışacağız. 27. Dönem Milletvekilliği Şehrimize, Milletimize ve Ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun.’’ İfadelerini kullandı.

 

Milletvekili Selim Yağcı daha sonra meclisteki odasında ve meclis genel kurul salonunda eşi Fatma Yağcı ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek, Bileciklilere selamlarını iletti.

avatar