» MAHALLE VE KÖY MUHTARLARINDAN BAŞKAN YAĞCI’YA DESTEK

İlimiz mahalle ve köy muhtarlarından oluşan heyet, Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyaret etti.

Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve muhtarların olduğu heyet, bir basın yayın organında çıkan habere ilişkin duydukları rahatsızlığı belirterek, her zaman Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın yanında yer aldıklarını kaydetti.

 

 

Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Muhtarlar Derneği Başkanı Çınar ve beraberindeki muhtarlara teşekkür etti.

 

 

Bilecik Belediyesi olarak, vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam ettiklerini kaydeden Belediye Başkanı Selim Yağcı, ”Öncelikle bu ziyaretiniz ve desteğiniz için teşekkür ediyorum. Haberlerde denildiği gibi bir şey ancak bir deli bir taş atar, kırk kişi çıkarmak için uğraşıyor. Kamuoyunun gündemine böyle şeyler getiriyorlar. Tabi ki başka amaçlar ile belki de canları da öye istediği için böyle davranıyorlar. Allah’a çok şükürler olsun dün olduğu gibi bugün de memleketimize hizmet ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Bu polemik ve bunun gibi şeyler hızımızı ve çalışma azmimizi azaltamaz. Abdestimizden şüphemiz yok. Yani devletimize ve milletimize bağlılığımız noktasında hiçbir şüphemiz yok. Hükümetimiz ve devletimizle bir uyum içinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Anlamsız ve nereden, nasıl çıktığı da belli olmayan haberler. Kıyıda köşedeki bir haberle buradaki bir basın mensubu, kendine vazife edinmiş ve haber yapmış. Bizler hep birlikte Bilecik’imizde daha çok güzel işler başaracağız birlik ve beraberlik içinde. Yapacağımız çok iş var. Enerjimiz ile tecrübemiz ile daha şehrimiz için yapacağımız çok işimiz var” ifadelerini kullandı.

”HEPİMİZ BELEDİYE BAŞKANIMIZ SELİM YAĞCI’NIN YANINDAYIZ”

Ziyarette kısa bir açıklama yapan Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar; ”Muhtarlar olarak Belediye Başkanımız Selim Yağcı’yı ziyaret etmek istedik. Köy ve mahalle muhtarları olarak sonuna kadar Belediye Başkanımızın yanınızda olduğumuzu belirtmek amacıyla buradayız. Biz de herkes gibi bu haberlere inanmıyoruz ve mahal vermedik. Belediye Başkanımız Selim Yağcı’ya teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

avatar