» HÜSNÜ MÜDÜRE YENİ GÖREV

BİLECİK’İN SEVİLEN İSMİ; “HÜSNÜ MÜDÜR”

Bilecik’in tanınmış, sevilen ve sayılan simalarından, Garanti bankası müdürü Hüsnü Bayrakçı, Garanti Bankası Kütahya Şubesi Müdürlüğünden, Eskişehir Köprübaşı Şube Müdürlüğüne atandı.

ESKİŞEHİR KÖPRÜBAŞI ŞUBESİNE ATANDI

10 Ekim 2016 tarihinde Garanti Bankası Kütahya Şubesi’nde Şube Müdürü olarak göreve başlayan Hüsnü Bayrakçı Kütahya’ya veda etti. 2 yıldır Kütahya’da görev yapan Hüsnü Bayrakçı’nın tayini Eskişehir Köprübaşı Şube Müdürlüğüne çıktı.

BAYRAKÇI; “DOSTLUKLAR BAKİDİR”

Garanti Bankası Kütahya Şubesi Müdürlüğünde görevi sona eren olan Hüsnü Bayrakçı, yeni yerinde göreve başladı. 2 yılda Kütahya’da kalıcı dostluklar edindiğini söyleyen Bayrakçı, “Kütahya’da göreve başladığımız ilk günden itibaren kalıcı dostluklar kurduk. Bir Anadolu şehri, insanların olduğu gibi kabul edilmeli. Bu çerçevede dostluklarımız bundan sonra da sürecektir” dedi.

BAYRAKÇI:” HER YERE AYNI GÖREV ANLAYIŞIYLA BAKIYORUZ”

Görev yeri olarak dünyada ve Türkiye’deki her yere aynı gözle baktığını kaydeden Hüsnü Bayrakçı “Görev yeri ayırt etmiyoruz. Her yere aynı görev anlayışıyla bakıyoruz. Bundan sonra Eskişehir’de görev yapıyoruz. Eskişehir’in ardından da bir başka yerde görev alabiliriz.” diye konuştu.

 HÜSNÜ MÜDÜR KOYU BİR ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI

Diğer yandan çocukluğu ve gençliğinin yanısıra öğrenim hayatının önemli bir bölümünü de Eskişehir’de geçiren Bayrakçı’nın koyu bir ESKİŞEHİRSPOR taraftarı olduğu da biliniyor.

1 Ekim’de yeni görevine başlayacak olan Hüsnü Bayrakçı’ya, yeni görevinde  de başarılarının devamını dileriz. (11HABER)

 

Hüsnü Bayrakçı Kimdir?

İlimizin siyasi,spor ve sosyal yaşamında bir çok faaliyetlere katılan, esprileriyle ünlü isim olarak tanınan, Halk arasında “HÜSNÜ MÜDÜR” olarak bilinen ve Seda Bayrakçı ile evli olan Hüsnü Bayrakçı’nın, Ömer ile Emir Berat isimli iki erkek çocukları da bulunuyor.


İLGİLİ HABERLER İÇİN RESME TIKLAYIN
avatar