» GEÇMİ KALDIK ? ASLA !

EVRENDE BİRBİRİNDEN FARKLI , BİRBİRİNDEN RENKLİ , BİRBİRİNDEN HAVALI O KADAR CANLI VAR Kİ BUNLARDAN BİRİDE İNSANOĞLUDUR.

 

YÜCE RABBİM İNSANOĞLUNU ÖYLE BİR YARATMIŞ , İÇİNE  AKLINIZA GELEBİLECEK BÜTÜN DUYGULARI YÜKLEMİŞ.

YALNIZ  Bİ SORUN VAR Kİ GÜNÜMÜZÜN İNSANLARI  BU DUYGULARI MİKSER GİBİ KARIŞTIRIR OLMUŞ.AĞLAYACAĞI YERDE GÜLER  , KORKU ANINDA  MUTLU OLMUŞ , PİŞMANLIK YERİNİ GRUR ALMIŞTIR.

BU MİKSER KEŞKE BU KADARINI KARIŞTIRSA İYİ YA… AKABİNDE DAVRANIŞLARI DA DEĞİŞTİRMİŞ GÜZELLİĞİ ÇİRKİN, KIYMETLİYİ ÖNEMSİZ , SAKİNLİĞİ ÖFKE , ANLAYIŞI EGO EN ÖNEMLİSİ DE DEĞERİ DEĞİRMENE ÇEVİRMİŞ.

 

GEÇMİŞİ İÇİNİZDE MİKSER YOKSA BİLİRSİNİZ O TÜRK KAHVESİ !!.. KISIK ATEŞTE PİŞERKEN İKİ LAFIN BELİNİ KIRDIĞIN , DOSTLUĞUN PEKİŞTİĞİ  SİGARANIN DİBİNİ GÖRDÜĞÜN ANDIR.

ÇEŞME BAŞINDA KOVALARA SU DOLARKEN DERDİN NEREYE AKTIĞINI BİLMEZSİN .YAKININA HAL HATIR SORARKEN  İÇİNDEKİ HUZUR , MEMNUNİYET İNSANIN GÖZ BEBEĞİNDE PARLAR.ÖZLEMİNDEN O GÖZLERDE BONCUK BONCUK AKAN GÖZYAŞIN İMDAADI PTT JETON DERİN NEFES ALDIRIR.

GİYİNCE KENDİNİ FARKLI HİSSETTİREN  , ZENGİN HAVASI VEREN PAMUKLU  ODUNCU GÖMLEĞİ İÇİNİ DIŞINI ISITIR ADAMIN , BULDUĞUNDA ŞÜKREDİLEN YOKLUKTA MUTLULUK SEBEBİ OLAN VİTA YAĞI SENDE OLMAZSA OLMAZLARDANSIN , TEMİZLİĞİN GÜZELLİĞİN VAZGEÇİLMEZİ KİL SENİNDE YERİN AYRI BE …

VE SÖYLEMEDEN GEÇEMEM İKİ EVİN BİRİNDE KESİNLİKLE KULLANILMIŞ  PEMBE KIRMIZI BÜYÜK ÇİÇEKLİ KAHVE DESENLİ  PERDELERİMİZ  YIL 2018  O MODEL HALA KULLANILMAKTA .DAHA NELER NELER…

KEŞKE O GÜNLERDE KALSAYDIKTA O İÇİMİZDEKİ MİKSER ÇALIŞMASAYDI ,  KEŞKE FİŞİMİZİ  TAKAN ELOĞULLARI OLMASAYDI , KEŞKE ELOĞULLARINA DEĞERLERİMİZİ DEĞİRMENE ÇEVİRMESİNE İZİN VERMESEYDİK.

GEÇ Mİ KALDIK ? ASLA !!!!

EYYY ELOĞULLARI!! …KARŞINDAKİ  CANLIYSA DUR! İNSANOĞLUYSA DUR VE DERİN NEFES AL  !! TÜRK EVLADIYSA   EĞER BENCE HİÇ RİSKE GİRME NEDEN Mİ BİZ O ELOĞLUNUN ELİNİ GÖSTERİP OĞLUNU  DEĞİRMENDE ÖĞÜTÜRÜZ!! UNUTMA!!

MİKSERİMİZİN BOZULMASI UMUDUYLA.. HOŞÇAKALIN

avatar