» Cumhurbaşkanı Bilecikli Muhtarları İspanya’ya Niye Gönderdi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarların farklı kültürleri görebilmesi için yurt dışı gezileri organize edilmesi talimatı üzerine, İçişleri Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı koordinesinde düzenlenen gezilerin 10.su yapıldı.

BİLECİK’TEN 4 MUHTAR GİTTİ

Onuncusu düzenlenen geziye Bilecikli muhtarlar da katıldı. Bilecik’ten; Muhtarlar Derneği Başkanı ve Bilecik İsmetpaşa Mahalle Muhtarı İlhami Çınar, Bozüyük Kasımpaşa Mahalle muhtarı Güler Uyar, Osmaneli Ağlan Köyü Muhtarı Kasım Balcı, Yenipazar Danişment Köyü Muhtarı Osman Kaplan ve Pazaryeri Bulduk Köyü muhtarı Ercan Özkelebek’in katıldı.

 

İçişleri Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın muhtarların farklı kültürleri görebilmesi için yurt dışı gezileri organize edilmesi talimatı üzerine, İçişleri Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı koordinesinde düzenlenen gezilerin sürdüğü bildirildi.

İLHAMİ ÇINAR;” MUHTARLARIMIZ ADINA CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM”

Muhtarlar Derneği Başkanı ve Bilecik İsmetpaşa Mahalle Muhtarı İlhami Çınar yaptığı açıklamada; “ Sayın Cumhurbaşkanımızın muhtarlarımıza göstermiş olduğu ilginin göstergesi olarak yurt dışı gezimiz İspanyaya gidiyoruz muhtarlarımız adına canı gönülden teşekkür ederim” dedi.

avatar