Dolar 18,6317
Euro 19,6402
Altın 1.078,02
BİST 4.962,97
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bilecik 11°C
Hafif Yağmurlu
Bilecik
11°C
Hafif Yağmurlu
Cts 10°C
Paz 10°C
Pts 10°C
Sal 11°C
Memleket Partisi Bilecik

BİLECİK TSO’DA SEÇİM TAMAMLANDI!

BİLECİK TSO’DA SEÇİM TAMAMLANDI!
alp kağıt
A+
A-
22.10.2022

Kamuoyunun merakla beklediği, son derece çekişmeli geçeceğinin sinyallerinin günler öncesinden verildiği Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komitesi ve Meclis Üyesi seçimi tamamlandı.

22 Ekim 2022 Cumartesi günü saat 09:00’da TSO binasında başlayan seçimler, saat 17.00 itibariyle sona erdi.

12 meslek grubu arasında yapılan seçimde 6., 8. ve 9. gruplara karşı aday çıkmazken, 1., 2., 3., 4., 5., 10. ve 11. gruplar seçime çift liste, 7. ve 12. gruplar ise üç listeyle girdiler.

6., 8. ve 9. gruplara karşı aday çıkmadı ve meclise girme hakkı kazanırken, 3 liste olarak seçime giren 12 no’lu grupta ise iki ayrı liste 30, diğer liste 7 oy aldı ve eşitlik sağlandığı için kura çekildi. Görevlinin talebi üzerine ikinci kez kura çekimi gerçekleştirildi. Her iki taraftan da gelebilecek itiraz düşünülerek resmi bir sonuç şuan için belirlenemedi.

Erşan Et ve Et Ürünleri Sanayi ve Tic. A.Ş. ve Subaşı Yemek A.Ş.’nin bulunduğu ve tek liste girilen 10. grupta ise son anda çıkan farklı bir liste yapılan tüm hesapları bozarak seçimi kazandı.

Diğer yandan, meclise girmeye hak kazanan gruplar ise şu şekilde oldu:

1 NOLU GRUP:

Yunus Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.
Düzgün Kardeşler Unlu Mamülleri Gıda Nakliye Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. .
2 NOLU GRUP:

4 Yıldız Marble Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Aynurlar Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti.
3 NOLU GRUP:

Doğuş Suni Deri Kösele Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Bilecik Şubesi
Marvel Mühendislik Otomasyon Elektrik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Altınmetal Pvc İmalat İnşaat Nakliyat Anonim Şirketi Bilecik Şubesi
4 NOLU GRUP:

Ercan Öztürk – Öztürk İnşaat
Abdülselam Ağdağ
Bahattin Baran – Serkan İnşaat
5 NOLU GRUP:

Eğilmez Otomotiv Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Necati Uysal
6 NOLU GRUP:

İpekyolu Gazetecilik Matbaacılık Ambalaj Turizm San ve Tic Ltd. Şti
Yarın Gazetecilik Matbaacılık San ve Tic. Ltd. Şti.
7 NOLU GRUP:

Has Özçelik Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
Emre Öztürk Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
8 NOLU GRUP:

Sınırlı Sorumlu Söğüt Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi
Edebali Turizm Organizasyon Nakliyat İnşaat ve Taahhüt Tic. Ltd. Şti.
9 NOLU GRUP:

Ersel Emiroğlu
Belekoma Hotel Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Edebali Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti.
10 NOLU GRUP:

Sarıhan Tarım Hayvancılık Gıda İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
İnce Hayvancılık Tarım Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
11 NOLU GRUP:

Matel Hammadde Sanayi ve Tic. A.Ş. Bilecik Şubesi
Termal Madencilik İnşaat ve Yatırım A.Ş. Söğüt Şubesi
12 NOLU GRUP: –

Diğer yandan, Meslek komitesi ve meclis üyesi seçimine giren gruplar ise şu şekilde:

1 NOLU GRUP 1. LİSTE

Yunus Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Düzgün Kardeşler Unlu Mamülleri Gıda Nakliye Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. . (MECLİS ASİL ÜYE)
Yedirenk veterinerlik ve Hayvancılık San. ve Tic. Anonim Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
İbrahim Besici – Çarşı Manavı
Etigem Tarım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Hüsamettin Korkmaz – Konmaz Ticaret
Sınırlı Sorumlu Merkezi Koyunköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifi
1 NOLU GRUP 2. LİSTE

Harun Öztürk – Öztürk Ticaret (MECLİS ASİL ÜYE)
İnce Hayvancılık Tarım Gıda İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Ağdağ Gıda ve İhtiyaç Maddeleri İnş. ve Yapı Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Bilecik Şubesi (MECLİS ASİL ÜYE)
Saim Ataman – Seçil Market
velioğlu Danışmanlık Gıda İnş. Turizm Mimarlık Tic. Ltd. Şti.
Evren Konmaz – Konmaz Ticaret
Bilecik Şekeret Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.
2 NOLU GRUP 1. LİSTE

4 Yıldız Marble Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
As Gözde Mermer Gıda Dayanıklı Tüketim Malları Kuaför Hizmetleri ve İnş. San. ve Ltd. Şti. Bilecik Şubesi
Aya Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Aynurlar Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Silkar Madencilik San. ve Tic. Anonim Şirketi Bilecik Şubesi
2 NOLU GRUP 2. LİSTE

Turgut Özen Mermer San. ve Tic. A.Ş. (MECLİS ASİL ÜYE)
Remsa Dış. Tic. Mad. Mer. Mak. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Kartal Madencilik Mermer Nak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
Kuzeytaş Mermer Mad. San. Tic. Ltd. Şti.
Sgt Mermer Maden Dış. Tic. San. Ltd. Şti.
3 NOLU GRUP 1. LİSTE:

Bilecik Or Yapı İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti vezirhan Şubesi (MECLİS ASİL ÜYE)
ECM Metal Sanayi ve Tic. Anonim Şirketi Bilecik Şubesi (MECLİS ASİL ÜYE)
CHUNHA Makine İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Öz Güzeller Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Has Ahşap Pvc Cam Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Sakarya Mekatronik Demir Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
AG Kereste Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
3 NOLU GRUP 2. LİSTE:

Doğuş Suni Deri Kösele Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Bilecik Şubesi (MECLİS ASİL ÜYE)
Marvel Mühendislik Otomasyon Elektrik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Altınmetal Pvc İmalat İnşaat Nakliyat Anonim Şirketi Bilecik Şubesi (MECLİS ASİL ÜYE)
Billas Lastik ve Kauçuk Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Bilecik Şubesi
AVE Döküm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Osmaneli Şubesi
CESAN Elektrik Vinç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Bilecik Şubesi
Hüseyin Yılmaz – Berat Cam
4 NOLU GRUP 1. LİSTE:

Mehmet Oral – Meba İnşaat (MECLİS ASİL ÜYE)
Yılmaz Sırma – Sırma İnşaat (MECLİS ASİL ÜYE)
İsmail Erkan Buzcu – Zc İnşaat Taahhüt (MECLİS ASİL ÜYE)
Kasaplar İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Taner Bedir – Yağız İnşaat
Bintem İnşaat Tesisat Elektrik Makine Doğalgaz Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Faruk Kılıç – Kılıç İnşaat
4 NOLU GRUP 2. LİSTE:

Ercan Öztürk – Öztürk İnşaat (MECLİS ASİL ÜYE)
Abdülselam Ağdağ (MECLİS ASİL ÜYE)
Bahattin Baran – Serkan İnşaat (MECLİS ASİL ÜYE)
Sadık Erol – Erol Yapı
Altınkılıç İnşaat Taahhüt Turizm Otomotiv Tic. Ltd. Şti.
Kazım Yıldız – Yılsam Yapı
Yakmaz İnşaat Tic. Ltd. Şti.
5 NOLU GRUP 1. LİSTE:

Eğilmez Otomotiv Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Necati Uysal (MECLİS ASİL ÜYE)
Addent Otomotiv Anonim Şirketi
Karalar Akaryakıt Otomotiv Gıda İnşaat Tic. Ltd. Şti.
Arıtaş Dayanıklı Tüketim Malları Nakliyat Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
5 NOLU GRUP 2. LİSTE:

Güneş Madencilik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
İmröz Özdemir – Hamzaoğlu Petrol (MECLİS ASİL ÜYE)
Balcılar Petrol Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Helvacıoğlu Yapı Malzemeleri İnşaat Otomotiv Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Bilecik Şubesi
Onurlar Akaryakıt San. ve Tic. Ltd. Şti.
6 NOLU GRUP TEK LİSTE:

İpekyolu Gazetecilik Matbaacılık Ambalaj Turizm San ve Tic Ltd. Şti (MECLİS ASİL ÜYE)
Yarın Gazetecilik Matbaacılık San ve Tic. Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Durmazlar Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Mehmet Serkan Kısacık – Pelikan Cep
Zeki Şahan – Şahan Teknik Servis
7 NOLU GRUP 1. LİSTE:

İbrahim Engin Ergin – Ergin Sigorta Arcılık Hizmetleri (MECLİS ASİL ÜYE)
Cengiz Çevik – Çevik Sigorta Aracılık Hizmetleri (MECLİS ASİL ÜYE)
Kadir Çolak – Değer Sigorta Aracılık Hizmetleri
YS Yılmaz Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
İntu Kuyumculuk Madencilik Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.
7 NOLU GRUP 2. LİSTE:

RR Kuyumculuk İletişim Tic. Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Enzey Kuyumculuk İnşaat Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Aktüel Sigota Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
Ufuk Sever Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
Marmara11 Oto Kiralama İnşaat ve İnşaat Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
7 NOLU GRUP 3. LİSTE:

Has Özçelik Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Emre Öztürk Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Kadir Çolak – Değer Sigorta Aracılık Hizmetleri
YS Yılmaz Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
Fatih Savcı – İpek Kuyumculuk
8 NOLU GRUP TEK LİSTE:

Sınırlı Sorumlu Söğüt Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi (MECLİS ASİL ÜYE)
Edebali Turizm Organizasyon Nakliyat İnşaat ve Taahhüt Tic. Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
İpekyolu Turizm Nakliye Otomotiv San ve Tic A.Ş.
Demir Ulaşım Turizm Nakliyat İnşaat Hayvancılık Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Emrah Yüceışık – Yüceışık Ticaret
9 NOLU GRUP TEK LİSTE:

Ersel Emiroğlu (MECLİS ASİL ÜYE)
Belekoma Hotel Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Edebali Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Bilecik İş Güvenliği Sağlık Ticaret Anonim Şirketi
Sınmaz Turizm Tarım ve Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Pozitif İş Güvenliği Sağlık Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
Kırmacı Turizm İnşaat Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
10 NOLU GRUP 1. LİSTE:

Erşan Et ve Et Ürünleri Sanayi ve Tic A.Ş. (MECLİS ASİL ÜYE)
Subaşı Yemek A.Ş. (MECLİS ASİL ÜYE)
Bilecik Birlik Ekmek Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.
Çobanoğlu Besicilik Tarım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.
Turanlar Unlu Mamülleri İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.
10 NOLU GRUP 2. LİSTE:

Sarıhan Tarım Hayvancılık Gıda İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
İnce Hayvancılık Tarım Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Akyayla Tarım Hayvancılık Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
İstav Tarım Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Sarısoy Tarım Hayvancılık Gıda İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
11 NOLU GRUP 1. LİSTE:

Matel Hammadde Sanayi ve Tic. A.Ş. Bilecik Şubesi (MECLİS ASİL ÜYE)
Termal Madencilik İnşaat ve Yatırım A.Ş. Söğüt Şubesi (MECLİS ASİL ÜYE)
İtea Dekor Bordür Seramik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Yanık Nakliye Taahhüt Madencilik İthalat ve İhracat Ltd. Şti.
Özkoç Nakliye Otomotiv Madencilik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
11 NOLU GRUP 2. LİSTE:

BİEN Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş. Bilecik Şubesi (MECLİS ASİL ÜYE)
Özkaya Madencilik Taşımacılık ve Pazarlama Sanayi Tic. Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Hasan Sümer İnşaat Ticaret A.Ş. Bilecik Şubesi
Türk Ytong Anonim Şirketi Bilecik Şubesi
Ergin Madencilik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
12 NOLU GRUP 1. LİSTE:

Orhan Yavuz Osmanoğlu – Osmanoğlu İnşaat (MECLİS ASİL ÜYE)
Bilecik Osmangazi Yapı Denetim Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Kıvrak Mühendislik Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İmgetaş İnşaat Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Özcihat İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
12 NOLU GRUP 2. LİSTE:

Ufuk Aykaç Mimarlık – Mühendislik İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Hanifi Çelik – Han Yapı (MECLİS ASİL ÜYE)
Nihan Arıç Mimarlık Proje İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Deniz Öz Doruk İnşaat
Mimu Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Ltd. Şti.
12 NOLU GRUP 3. LİSTE:

Umutlu İnşaat Malzemeleri Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (MECLİS ASİL ÜYE)
Pay Mimarlık İnşaat Taahhüt ve Ticaret Ltd. Şti. (MECLİS ASİL ÜYE)
Bilecik Osmangazi Yapı Denetim Ltd. Şti.
Deniz Jeoteknik Mühendislik İnşaat Madencilik Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Porta Elektromekanik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

bilecik tasarım
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments