» AK Parti Bilecik Aday Tanıtım Toplantısı

AK Parti’nin Bilecik 7 ilçe 3 belde belediye başkan adayları törenle tanıtılırken coşkulu kalabalık salona sığmadı.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen törende, adayların kimler olduğu açıklanarak tanıtımları yapıldı.

Halka Hizmet Hak’ka Hizmet

AK Parti MKYK üyesi ve Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, “AK Parti yerelde büyük bir dönüşüm ve değişim yaratmıştır. Milletimizin belediyecilik adına hasret kaldığı her ihtiyacını gidermek için bir çok başarılı çalışmayı hayata geçirmiştir. AK Parti hükümetleri de ülkemizi 2023’e taşımak için aşkla, heyecan ile çoşku ile çalışmış ve neticede yerel yönetimlerle hükümet uyumuyla ayağa kalkan şehirler vücut bulmuştur.” ifadelerini kullandı.

AK Bilecik Milletvekili Selim Yağcı;”AK Parti’nin, kökü Malazgirt’e dayanan ve 1071’de Türk’lerin Anadolu’ya girişine dayanan bir medeniyetin temsilcilerinin yeni dönem içinde 14 ağustos 2001’de adını koydukları bir davanın adı, kim senin bir yerlere gelmesi için kurulmuş bir parti olmadığını ve köklü bir parti olduğunu belirterek yaklaşan yerel seçimlerde çalışarak Bilecik’te başarılı olacağız.” ifadelerini kullandı.

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can da hep birlikte daha güzele ve iyiye ulaşmak adına canla başla ilk günkü heyacanla 2023 Bilecik’ini, Türkiyesi’ni hep beraber inşaa etmek için gece gündüz çalışacağız, 11’de 11 yaparak tüm belediyelerde gönül belediyeciliğiyle hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.

“11 Belediyenin Anahtarını Cumhurbaşkanı’na Götürmek İstiyorum”

AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, “Bu yola çıktığında Bilecik’te bulunan 11 belediyenin hepsini AK Parti belediyeciliğiyle tanıştıracaklarını sözünü veriyorum , seçimin sonunda 11 belediyenin anahtarını Cumhurbaşkanı Erdoğan’a götürmek istiyorum” dedi

Emine Zeybek, programda daha sonra 7 ilçe ile 3 beldenin adaylarını açıkladı.

 

Zeybek’in açıklamasına göre,

Bozüyük ilçesi Fatih Bakıcı,

Gölpazarı ilçesi Hayri Suer,

Söğüt ilçesi Osman Yılmaz,

Yenipazar ilçesi Zafer Atılgan,

Osmaneli ilçesi Mustafa Kürek,

İnhisar ilçesi Mehmet Kepez

Pazaryeri ilçesi Muzaffer Yalçın

Vezirhan beldesi Kemal Gergin,

Bayırköy beldesi Mustafa Yaman

Dodurga beldesi Selim Tuna olarak açıklandı.

Tüm adaylar progrman sonunda toplu fotoğraf çektirdi.

avatar