» BAHÇELİEVLER MAHALLESİ ÇOK DAHA GÜZEL HALE GELECEK

Belediye Başkanı Nihat Can, SKM çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Bahçelievler Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek; ‘’Birlikte çalışarak Bahçelievler Mahallemizi çok daha güzel hale getireceğiz’’ dedi.

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, Gençlik Kolları Başkanı Onur Karaman ve partililerle birlikte, Bahçelievler Mahallesi sakinlerini ziyaret  etti.

Mahalle sakinlerinin sorularını cevaplandıran ve taleplerini alan Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’SKM çalışmalarımız kapsamında Bahçelievler Mahallemiz’deki esnaf ve vatandaşlarımızla birlikte olduk, kucaklaştık. Şehrimizin özel ve güzel mahallesi Bahçelievler için yapacak çok daha güzel çalışmalarımız olacak. El birlik içinde inşallah çalışarak, bütün mahalle ve şehrimizi kalkındıracağız.’’ ifadelerini kullandı.

 

Mahalle sakinleri ve esnaf ise Belediye Başkanı Nihat Can’a istek ve taleplerini aktararak, ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.

avatar