» SİYASİLER DODURGALILAR GECESİNDE BULUŞTU

Bozüyük Dodurgalılar Derneği tarafından bu yıl 3. Sü düzenlenen dayanışma gecesinde siyaset dünyası bir araya geldi.

 

Başka Düğün Salonlarında gerçekleştirilen geceye katılım oldukça fazla olurken, geceye katılanlar arasında Bilecik AK Parti Milletvekili Halil Eldemir, Bilecik CHP Milletvekili Yaşar Tüzün, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna, AK Parti Bozüyük İlçe Başkanı Mesut Çetin, Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli, Sendika ve Sivil Toplum Örgütleri temsilcileri yer aldı.

 

Müziğin ve eğlencenin bir an olsun eksik olmadığı gecede O Ses Türkiye yarışmasında gösterdiği büyük başarı ile tanınan Serkan Kıranlı ve Bozüyük’ün yetiştirdiği müzisyenler söyledikleri şarkılar ile salonda bulunanları eğlendirdi. Halk oyunları ekipleri ve dövüş sporları ekipleri tarafından gerçekleştirilen gösteriler salonda uzun süre alkış alırken gösterilerinin ardından Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna ve Dernek Başkanı Osman Savaş ekiplerin eğitmenlerine plaket takdim etti.

 

Programda konuşan Bilecik Ak Parti Milletvekili Halil Eldemir; “Böyle bir gecede siz Dodurga’lı vatandaşlarımız ile bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz, bu gecenin organize edilmesinde emeği geçen herkese ve genç dernek başkanımıza teşekkür ediyor daha nice programlarda bir arada olmak dileği ile hepinizi selamlıyor güzel bir akşam diliyorum” dedi. Eldemir’in ardından Konuşan  Bilecik CHP Milletvekili Yaşar Tüzün dernek yönetimini tebrik ederek, bu güzel gecede salonu dolduran herkese teşekkür etti. Programda yapılan konuşmaların ardından Derneğe vermiş oldukları desteklerden dolayı Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya dernek Başkanı Osman Savaş tarafından plaket takdim edildi. Plaket takdiminden sonra Başkan Bakıcı; “ Bozüyük’te siz değerli vatandaşlarımızın istek ve taleplerinin bizlere iletilmesinde derneklerimizin görevi oldukça fazladır. Bizler göreve geldiğimizden günden itibaren derneklerimizin çalışmalarına elimizden gelen desteği sağlıyoruz,her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum. Bu muhteşem gecenin organize edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Dodurgalılar Derneği tarafından 3. Sü düzenlenen dayanışma gecesi; konuşmalar ve plaket takdimlerinin ardından birbirinden muhteşem şarkılar ve müzikler ile devam etti.

avatar