Bilecik Nöbetçi Eczaneleri

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz..
» MÜZİK KURSLARI SERTİFİKA TÖRENİ 15 Nisan 2019, Saat 19:53
MÜZİK KURSLARI SERTİFİKA TÖRENİ

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve şu ana kadar binlerce müzikseverin müzikle buluştuğu Bilecik Belediyesi Müzik Kursları sertifika töreni gerçekleştirilecek.

Sanat ve Kültür Şehri Bilecik’te; Bilecik Belediyesi tarafından uzun yıllardır gerçekleştirilen ve onlarca müzik dalında yeni müzisyenlerin yetiştiği müzik kursları sona erdi.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen kurslar sonunda kursiyerler almış oldukları eğitimleri sertifika ile taçlandıracak.

Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilen kurslar kapsamında; Bağlama, Ud, Keman, Gitar, Ney, Yan Flüt, Ritm-Perküsyon ve Klarnet alanlarında kurs gören öğrenciler sertifikalarını alacak.

Belediye Başkanı Semih Şahin;  Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde 16 Nisan Salı günü saat: 20:00’de düzenlenecek programda öğrencilerimize sertifikalarını taktim ederken, kursiyerler de almış oldukları eğitimleri, sunacakları konser ile ortaya koyacak.