» KATLI OTOPARKIN TEMELİNİ ATILIYOR

Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılacak olan Bilecik Belediyesi  Katlı Otopark’ın temeli düzenlenecek program ile atılacak.
Şehir trafiğini rahatlatacak ve vatandaşların otopark ihtiyacını giderecek olan Katlı Otopark’ın temeli, 2 Ekim Pazartesi günü saat: 12:00’de düzenlenecek tören ile atılıyor.
Şehir Merkezindeki Türk Telekom karşısındaki alanda gerçekleştirilecek olan Katlı Otopark, 3 kat üzeri inşa edilecek ve 114 araç kapasiteye sahip olacak. Katlar arası çift giriş ve çıkışı bulunacak olan katlı otoparkta katlar arasında araç asansörü bulunacak. Ayrıca özel motosiklet park alanına da sahip olacak katlı otoparkta araç yıkama alanları da yer alacak.
Her geçen gün büyüyen ve gelişen Bilecik’in otopark anlamında büyük bir ihtiyacını giderecek olan katlı otopark projesinin gerçekleştirilmesi ile yoğun insan ve araç sayısına sahip olan şehir merkezi rahat nefes alacak.
2 Ekim Pazartesi günü saat 12:00’de gerçekleştirilecek olan Bilecik Belediyesi Katlı Otopark Temel atma törenine bütün vatandaşlar davet edildi.
avatar