» İŞİMİZ GÜCÜMÜZ HİZMET

Vali Tahir Büyükakın, periyodik aralıklarla sürdürdüğü ilçe ziyaretleri kapsamında Osmaneli ve Gölpazarı ilçelerini ziyaret etti.

OSMANELİ’DE YATIRIMLARI İNCELEDİ

Ziyaretlerde ilçelerde yürütülen çalışmaları yakından inceleyen ve bilgi alan Vali Büyükakın ilk olarak Osmaneli ilçesini ziyaret etti.

 

Göreve yeni başlayan Kaymakam Naif Yavuz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Vali Büyükakın daha sonrasında Kaymakam Yavuz, Belediye Başkanı Münir Şahin ve ilgili yöneticilerle birlikte ilçede yapımı süren okul ve restorasyon çalışmalarını inceledi.

 

Çalışmaların sistemli ve planlı bir şekilde devam ettirilmesi talimatını veren Vali Büyükakın daha sonra Osmanelili esnaflarca hazırlanan aşure dağıtımına katıldı.

GÖLPAZARI’NDA AİLE ZİYARETLERİ

Osmaneli ilçesinden sonra Gölpazarı ilçesini ziyaret eden Vali Büyükakın, ilçe Kaymakamı Büşra Uçar’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Kaymakam Uçar ile bir süre görüştükten sonra şube müdürleri ile toplantı yapan Vali Büyükakın toplantı sonrasında ilçedeki şehit ailesini ve yardıma muhtaç bir aileyi ziyaret etti.

 

Ailelere devlet olarak iyi yada kötü günde her zaman yanlarında olduğunu ifade eden Vali Büyükakın “bizler sizlere hizmet için buradayız. Bizim işimiz de gücümüz de hizmet etmek” dedi.

avatar