» ESKİMEYEN DOSTLAR YILLAR SONRA BİR ARADA!

CHP önceki dönem Genel Başkanı Deniz Baykal ile Bilecik 18.dönem Milletvekili Tayfur Ün’ün eskimeyen dostlukları dikkatlerden kaçmadı.

“ÖYLE DEĞİL Mİ TAYFUR?”

CHP önceki dönem genel başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal geçtiğimiz günlerde Bursa’da bir miting düzenledi. Mitingde alanda bulunan vatandaşlara hitap eden Baykal’ın konuşmasının bir bölümünde ; “Öyle değil mi Tayfur?” demesi üzerine bütün gözlerin  Bilecik 18.dönem Milletvekili Tayfur Ün’e çevrilmesine neden oldu.

2

LALE HOCA KÜRSÜYE DAVET ETTİ

CHP Genel Başkan yardımcısı,Bursa Milletvekili, Hemşehrimiz, Prof.Dr.Lale Erdem Karabıyık tarafından Deniz Baykal’ın konuşma yaptığı platforma davet edilen Ün, mitingin ardından Baykal ile uzun süre de sohbet etti. CHP Bursa İl Başkanlığı binasına giden partinin kurmayları buradaki ziyaretin ardından da Mudanya’ya giderek referandum çalışmalarına devam ettikleri belirtildi.

1

NİKAH ŞAHİTLİĞİNİ 37 YIL ÖNCE BAYKAL YAPMIŞTI

Hatırlanacağı üzere 10 Mayıs 1980 yılında eğitimci Meral Ün ile evlenen Tayfur Ün’ün nikah şahitliğini de Deniz Baykal yapmıştı.Yaklaşık yarım asır’a yakındır dostlukları bulunan Deniz Baykal ve Tayfur Ün’ün yıllar sonra Bursa’da bir araya gelmeleri orada bulunanlar tarafından ; “ ESKİMEYEN DOSTLAR YILLAR SONRA BİR ARADA” yorumlarını yaptıkları kaydedildi.

Düzenlenen mitinge CHP Bursa Milletvekillerinin yanı sıra; önceki Milletvekilleri Onur Öymen,Yılmaz Ateş,Kemal Demirel,Algan Acaloğlu,Turhan Tayan,  Av.Yahya Şimşek gibi isimlerin de katıldıkları gözlendi.

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ADAMIN Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
ADAMIN
Ziyaretçi
ADAMIN

GÖLPAZARI’NIN SEVİLEN SAYILAN VATAN EVLADI TAYFUR ÜN SENİNLE GURUR DUYUYORUZ ABİM BENİM.YİĞİT’E SELAM,YOLA DEVAM:::)))