» CHP’DEN BAŞKAN YAĞCI’YA ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyaret etti.Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Çalışkan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

 

Gerçekleştirilen ziyaret hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Selim Yağcı, ” Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, nezaket ziyaretinde bulundular. Şehrimizin geleceği için birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Şehrimiz hepimizin, mutlaka farklılıklarımız vardır ama şehrimizin menfaatlerinde birleşmeyi başarabildiğimiz sürece ilimize katkımız son derece büyük olacaktır. Bu siyasi nezaketi göstererek teşrifleri için kendilerine teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretin sonunda Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan’a, üzerinde Osmanlı Arması bulunan tabak hediye ederek, fotoğraf çektirdi.

avatar