11Haber-BilecikHaber

Bilecik Nöbetçi Eczaneleri

Bilecik'in merkez ve ilçelerinin güncel nöbetçi eczanelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz..
11Haber-BilecikHaber
» BOZÜYÜK LİSTELERİ BELLİ OLDU 19 Şubat 2019, Saat 19:22
BOZÜYÜK LİSTELERİ BELLİ OLDU

CHP, AK PARTİ, MHP LİSTELERİ BELLİ OLDU

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi için tüm Türkiye’de olduğu gibi Bilecik’te de partiler seçime girecekleri Belediye Meclisi Listelerini ve İl Genel Meclisi Listelerini seçim kuruluna teslim etti.

Uzun bir zamandır listeleri belirlemek için titiz çalışmalar yürüten siyasi partiler çalışmalarını tamamlayarak listeleri teslim etti.

CHP VE İYİ PARTİ İTTİFAKI

CHP VE İYİ Parti arasında yapılan ittifakla iki parti seçime tek listeyle girme kararı verdiğini duyurmuştu. AK parti ve MHP arasında Bilecik ve Söğüt’te gerçekleşen ittifak BozüyüK kapsamadı ve iki parti de kendi listeleriyle seçime girdi.

Bozüyük’te siyasi partilerin 31 Mart seçimine girdikleri listeler şu şekilde;

 

AK PARTİ BOZÜYÜK LİSTESİ

BELEDİYE BAŞKANA DAYI

Fatih Bakıcı

KONTENJAN

  1. Paşa Dündar
  2. Musa Sosa
  3. Rıdvan Öz

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

  1. Ali Avcıoğlu
  2. Mehmet Doğan Tunç
  3. Merve Ünsal
  4. Harun Orhan Top
  5. Abdurahman Kırgız
  6. Adnan Özel
  7. Kamil Poyar
  8. Gül Kurt
  9. İsmail Seyhan
  10. Ahmet Umut
  11. Celal Bakır
  12. Zafer Akkaya
  13. Mithat Can Ceyhan
  14. İsmail Çelik
  15. Hikmet Ertekin
  16. Naci Can
  17. Ertan Turgut
  18. Aliye Oğulbalı
  19. Mehmet Yılmaz
  20. Hayrettin Duman
  21. Necmi Kaplan
  22. İsmail Buz
  23. İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
    Mesut Çetin
  24. Erdinç Gesge
  25. Mustafa Uyan
  26. Gençağa Serarslan

 

MİLLİYETCİ HAREKET PARTİSİ BOZÜYÜK LİSTESİ

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Oğuz Sertler

KONTENJAN

  1. Hayri Tutar
  2. Emirhan Yılmaz
  3. Volkan Usta

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

  1. Nurettin Oydu
  2. Hasan Topal
  3. Türkan Adanalı
  4. Mensur Kılıç
  5. Sarper Selamet
  6. Adnan Karabacak
  7. Metin Kır
  8. Hüseyin Erol
  9. Nizamettin Aydemir
  10. Fedai Turgut
  11. Hakan Manay
  12. Şengül Arısoy
  13. Büşra Konak Özkan
  14. Nuray Nüket Ubay
  15. Cengiz Kuru
  16. İbrahim Ülfer
  17. Gülsever Kuşçu
  18. İsmail Yayla
  19. Erdal Çömlek
  20. Murat Şahin
  21. Osman Nuri Özcan
  22. Halil Kayhan

İL GENEL MECLİSİ ADAYLARI

  1. Şaban Duman
  2. Ahmet Eren
  3. Bayram Uluyol
  4. Semia Şen

CUMHURİYET HALK PARTİSİ BOZÜYÜK LİSTESİ

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Mehmet Talat Bakkalcıoğlu

KONTENJAN

  1. Hıdır Akyürek
  2. Ömer Çoban
  3. Ali Şahinoğlu

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

1-Mahmut Fındık

2- Salih Gazozcu

3- Yavuz Bektaş

4- İsmail Özcan
5- Tüncay Sapan
6- Ayhan Uçan (Serbest Meslek, Esnaf)

7- Sezai İnci

8- İlter Kalkan

9- İsmail Yemen

10- Fatma Ersöz

11- Seçil Manav

12- Osman Kırtaş

13- Dilek Karakoç
14- Emel Kaya

15- Sinem Göçerler

16- Mert Aldemir

17- İrem Kaçan

18- Erol Kaya

19- Alpcan Türkoğlu

20- Buket Kalkan

21- Sedat Sevgili

22- Metin Kocakaya

İL GENEL MECLİSİ

1-Hüseyin Elmas

2- Osman Çetin

3- Nadir Saka

4- Şükrü Çetiner