» Bilecik’te Vatandaş Değil Ptt Ayağına Gidecek

Bilecik PTT Başmüdürlüğü bünyesindeki araç filosuna, bir mobil hizmet aracı, iki hafif ticari araç ve 4 motosiklet daha eklendi.

 

PTT’nin vatandaşın ayağına gideceğini belirten Bilecik PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt, araçların tanımı programında gazetecilere yaptığı açıklamada, kente yapılan ve yapılacak yatırımları anlattı.

 

Bilecik PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt, “Müdürlük bünyemizde APS kurye, posta ve kargo dağıtım ile PTT mobil hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 mobil, 2 hafif ticari araç ve 4 motosikleti daha filomuza dahil ettik. 2 mobil ve 23 hafif araç olmak üzere toplamda 25 araç, 7 motosiklet ile hizmet verilecektir. 2018 yılında 7 memur, 3 dağıtıcı olmak üzere toplam 10 yeni personelin ataması gelen müdürlüğümüzce yapılmıştır. Yeniden yapılanma kapsamında başmüdürlüğümüz 1 ihtisas müdürlüğü iken, 2 müdürlük şeklinde ‘İşletme Müdürlüğü ile İdari ve Mali Birimler Müdürlüğü’ yapılandırılmıştır.” ifadelerini kullandı.

 

Bozkurt, 16 ocakta Bilecik PTT Merkez Müdürlüğümüze bağlı olarak Bayırköy’de PTT şubesinin hizmete girdiğini anımsatarak, “Bu yıl içerisinde Bozüyük, Dodurga, ve Vezirhan ile Bahçelievler, Ertuğrulgazi, İsmetpaşa ve Beşiktaş mahallelerinin kesiştiği noktada, Bilecik OSB’de PTT şubesi açılması planlanmaktadır. Ayrıca Bozüyük, Merkez Ertuğrulgazi Mahallesi ve Vezirhan’daki PTT şubelerine PTTMatik kurulacaktır.” dedi.

avatar