» BİLECİK’TE İFTAR COŞKUSU

Şehrimizdeki her bir mahallede gerçekleştirilen ve mahalleliler arasında komşuluk bilincinin oluşmasını sağlayan Ramazan İftarları, bu yıl da gerçekleştiriliyor.

Bilecik Belediyesi Kapalı Pazar alanında kurulan iftar sofrasına; Orhangazi, Aşağıköy, İstasyon ve Osmangazi Mahalle sakinleri katıldı.

 

İftar programına; Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, İl Başkanı Yardımcısı Haşim Balcı, AK Parti Bilecik Milletvekili Aday Adayları; Selim Yağcı, Ramazan Kurtulmuş, Hüsnü Ersoy, Mustafa Yıldırım ve teşkilat üyelerinden oluşan heyet ile vatandaşlar katıldı.

‘’RAMAZANIN BEREKETİNİ PAYLAŞMAK İÇİN BİR ARAYA GELDİK’’

Bilecik Belediyesi tarafından yıllardır geleneksel olarak gerçekleştirilen Ramazan iftarlarını bu yıl da gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

 

Ramazan ayının bütün güzelliklerini şehrimizde yaşamak istediklerini dile getiren Belediye Başkanı Nihat Can, şunları söyledi:

”Birlik ve beraberlik ayı olan Ramazanda yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik çok daha ön plana çıkmaktadır. Bu çerçevede de Belediye Başkanlığı olarak Gönüllerimizin Başkanı Selim Yağcı’nın yakın takibi ve ilgisiyle sürdürdüğümüz ve artık geleneksel hale gelen iftar programlarımızı bu yıl da devam ettiriyoruz. Bu akşam Orhangazi, Osmangazi ve İstasyon Mahallemiz ile Aşağıköy sakinlerimizi ağırlıyoruz. Bu anlamlı davetimize katıldığınız için ben çok teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmayan parti teşkilatımızın üyeleri ve milletvekili aday adaylarımıza da çok teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

 

İftar programında çocuklar da birbirinden güzel oyun gruplarında eğlendi ve birçok çizgi film kahramanı ile fotoğraf çekti.

avatar