» BİLECİK ARENA’DAN BAŞSAVCI CEYLAN’AZİYARET

Bilecik Arena temsilcileri Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan’ı makamında ziyaret etti.

Yarın 11 Editörü ve DHA Temsilcisi Cafer Elmas, Olay Haber ve İHA Temsilcisi İbrahim RafetSünetçi, Haber228 Sahibi Uğur Baklacı, 11Haber sahibi Erhan Toka ve Değişim Gazetesi Muhabiri Hande Nur Uysal’dan oluşan basın temsilcileri Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan’ı ziyaret ederek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Bilecik’teki adli vakaların Türkiye ortalamalarının altında olduğunu aktaran Başsavcı Ceylan, Adliye binasının fiziki olarak yetersiz olduğunu, bazı birimlerin taşındığını ancak bakanlık yetkilileri ile görüşmelerin devam ettiğini, uygun bir yer bulunduğunda Bilecik’e yakışır bir Adliye binasının yapılacağını belirtti.

Kuruluş ve Kurtuluş şehri Bilecik’te görev yapmaktan onur duyduğunu kaydeden Ceylan, daha önceden Bilecik’e hiç gelmediğini ancak Bilecik’i ve Bilecik’li insanları çok sevdiğini söyledi.

Mütevazi ve saygı değer tavırlarıyla dikkat çeken Başsavcı Ercan Ceylan yerel basının önemine vurgu yaparak, yapılan faaliyetleri kamuoyuna duyurmada basının önemli bir rol üstlendiğini kaydetti.

Ziyaret Bilecik üzerine sohbet havasında gerçekleşirken, Basına her zaman kapılarının açık olduğunu da sözlerine ekledi.

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Eskişehir'den Hoca Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Eskişehir'den Hoca
Ziyaretçi
Eskişehir'den Hoca

Evet. Yeni adliye binası lazım.