» Belediye Başkanlığını kazanacak parti kuşkusuz CHP’dir

KORKMAN:” KUŞKUSUZ CUMHURİYET HALK PARTİSİDİR”

Cumhuriyet Halk Parti Bilecik Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Korkman, 31 Mart 2019 günü yapılacak Mahalli İdareler yerel Seçimin önemine değinerek, “Ülkemiz ve ilimizin geleceğini ilgilendiren bu seçimlerde partimiz ve aday adaylarımız gayretli çalışmalarını yürütmekte olup özellikle Bilecik Belediye Başkanlığını kazanacak parti kuşkusuz Cumhuriyet Halk Partisi’dir” dedi.

KORKMAN:”PROJELERİMİZİ HAZIRLADIK”

 

Korkman yaptığı açıklamada, “Bu anlamda aday belirleme sürecinde diğer aday adayı arkadaşlarımız gibi ben de çalışmalarımı sürdürmekteyim. İlimizde yaşayan her bir vatandaşımız gibi ben de yumak haline gelmiş sorunları iyi biliyorum. Çözüm noktasında da teknik ekibimizle birlikte projelerimizi hazırladık.Eğitimden Sağlığa, Spor’dan Doğa Turizmine kadar neler yapacağımızı hazırladık.

“TÜM HAZIRLIKLARIMIZI YAPIYORUZ”

Adaylığım kesinleştiği takdirde Bilecik için düşündüğümüz ve hayata geçireceğimiz bu projelerimizi siz basın mensuplarıyla paylaşarak hemşerilerimize sunacağız. Çocuklarımızın, gençlerimizin, yaşlılarımızın kısaca her vatandaşımızın refah ve modern bir Bilecik’te yaşayabilmeleri için gerekli tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz.Doğasıyla, kültürüyle, dağ sporlarıyla, kültürel etkinliklerle yaşanabilir bir Bilecik’in hepimizin arzusu olduğunu biliyoruz.

“NASIL BİR MARKA ŞEHİR YARATILACAĞINA HEPBİRLİKTE TANIKLIK EDECEĞİZ”

Eğer adaylığım kesinleştiği ve seçimleri kazandığımız takdirde nasıl marka şehir yaratılacağına hepimiz tanıklık edeceğiz. Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışı ile yıllardır yönetilen Eskişehir, Aydın gibi illerden hiçbir farkımız olmayacak. Kısacası Modern Sineması dahi olmayan bir Bilecik’te insanlarımıza özgürce, mutlu bir şekilde yaşama imkanı sunmayı hedefliyoruz” ifadelerine yer verdi.

HÜSEYİN KORKMAN
CUMHURİYETHALK PARTİSİ
BİLECİK BELEDİYE BAŞKAN A.ADAYI

avatar