» BAKAN FATİH DÖNMEZ: ‘’CANLA BAŞLA İLK GÜNKÜ HEYECANLA’’ ÇALIŞAN BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ’’

Bilecik’teki temasları kapsamında Belediye Başkanı Nihat Can’ı ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez; ‘’Canla Başla İlk Günkü Heyecanla çalışan Başkanımız Nihat Can’ın yanındayız’’ dedi.

Bakanı Fatih Dönmez, beraberinde Milletvekili Selim Yağcı, İl Başkanı Fikret Karabıyık, Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, Gençlik Kolları Başkanı Onur Karaman, partililer ve diğer heyet üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Nihat Can’ı ziyaret etti.

 

Memleketi Bilecik’te olduğu için duyduğu memnuniyeti ifade eden Bakanı Fatih Dönmez; şunları kaydetti:

‘’Ben de sayın Başkanımızın şahsında bütün belediye çalışanlarımızı tebrik ediyorum. Hakikaten Sayın Selim Yağcı döneminde de çok güzel çalışmaları gerçekleştirmişlerdi. Şimdi ise bayrağı devralan kardeşimiz Nihat Can da ‘’Canla Başla İlk Günkü Heyecanla’’ diyerek çalışıyor. Biliyorsunuz önümüzde bir seçim var. İnşallah Milletimiz bu noktada görevi tekrar kendisine verir. Dileğimiz o yönde ve bu hizmetler aksamadan devam edecek’’ dedi.

‘’BİLECİK MARKA ŞEHİR OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR’’

Konuşmasında Bilecik Marka şehir olma yolunda emin adımlarla ilerliyor’’ ifadesini kullanan Bakanı Fatih Dönmez, ‘’Bilecik’te güzel bir hikaye var. Bu hikayenin girişini yaptık, gelişme devam ediyor. İnşallah bu hizmetler sonlanmayacak ve devam edecek. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde zaten modern belediyecilikle ile bizler Sayın Cumhurbaşkanımız ile tanıştık. O zamanlar temel ve zorunlu olan bir belediyecilik anlayışı ile de rastlamamıştık. Bugün artık vatandaşlara söyleyince, işte çöpü, suyu söyleyince inanmıyorlar. Önüne birçok proje koyuyorsunuz vatandaşın. Vatandaş eskiden şaşıyordu. Şimdi ise şaşırmıyor. Çünkü yaptıklarımız yapacağımızın teminatı oluyor. İnşallah tevazu, gayret ve samimiyetle halkımızdan bir beş yıl daha alacağız. Bu vesile ile tekrar bizleri hoş karşıladığınız için bütün belediye çalışanları ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Cenabı Allah yolunuzu açık etsin yar ve yardımcınız olsun’’ ifadelerini kullandı.

 

Belediye Başkanı Nihat Can ise Bakanı Fatih Dönmez’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek, ‘’Ben Bilecik halkı ve şahsım adına Bakanımıza ziyareti dolayısıyla teşekkür ediyorum. Bizleri ziyaretiniz ile büyük bir katkı vermiş oldunuz. Aynı zamanda da güç verdi. Bunun için de ayrıca teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

 

Belediye Başkanı Nihat Can; Bakan Fatih Dönmez’e Bilecik seramiğinden işlenmiş bir tablo ve vazo taktim etti.

avatar