» ANNE VE BEBEK ETKİNLİKLERİ

Bilecik Belediyesi tarafından çocukların hizmetine sunulan Pıtırcık Kapalı Oyun Evi, geleceğimizin teminatı çocuklara yönelik birçok faydalı etkinliğin mekanı olmaya devam ediyor.Bilecik Belediyesi tarafından çocukların hizmetine sunulan ve çocuklar ile ailelerinin birçok alanda yararlandıkları Pıtırcık Kapalı Oyun Evinde; Anne ve Bebek Etkinlikleri gerçekleştiriliyor.

 

Anne ve babaların, çocuklarını emanet ederek, dinlenme ve vakit geçirme imkanı bulduğu Pıtırcık Kapalı Oyun Evi, etkinlikler için aileler, Bilecik Belediyesi instagram hesabından iletişime geçerek, faaliyetler hakkında detaylı bilgiler alabileceklerdir.

 

BİLECİK’TE ÇOCUKLAR KIŞ MEVSİMİNDE DE OYNUYOR VE EĞLENİYOR
Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın çocuklara hediyesi niteliğinde olan Pıtırcık Çocuk Evi özellikle kış mevsiminde, çocuklara eğlenme imkanı verirken, ailelerin de gönül rahatlığı ile çocuklarını teslim edecekleri bir mekan haline geldi.

Çocuk Gelişimi ve Gençlik Hizmetleri Uzmanları eşliğinde vakit geçiren çocuklar, eğlenmenin yanında aynı zamanda bilgi sahibi oluyor.


Çocuk Gelişimi ve Gençlik Hizmetleri Uzmanı İpek Eriş, gerçekleştirilecek olan etkinlik hakkında verdiği bilgide; ”Belediye Başkanımız Selim Yağcı’nın çocuklarımız için hizmete açtığı Kapalı Oyun Evinde birbirinden güzel etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Kapalı Oyun Evi’miz, özellikle de kış mevsiminde çocuklarımız için son derece güzel bir mekan oldu. Bugün itibariyle başlattığımız Anne ve Bebek Etkinlikleri kapsamında 3 yaş altı çocuklar; Anne ve baba iletişimi, sosyalleşme etkinlikleri, oyun ve ritim atölyesi ile eğlence ve oyun gibi faaliyetlerle buluşacak. Haftada bir kez gerçekleştirilecek olan Anne ve Bebek Etkinlikleri için anne ve babalar, Bilecik Belediyesi instagram hesabına erişerek, etkinliğimizin saatini belirleyecekler. Buna göre ailelerimizin karar verdiği saat diliminde bu etkinliğimizi, haftada bir gün şeklinde gerçekleştireceğiz ve ailelerimiz bu etkinliğimiz için 1 saat karşılığında 10 TL ücret vereceklerdir. Çocuklarımıza birçok yönden olumlu katkılar sunacak olan etkinliklerimize bütün vatandaşlarımızı davet ediyoruz’ ‘ifadelerini kullandı.

avatar