» 90 Maçtan 60 Galibiyetle Ayrıldılar

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü – Bozüyük Belediyesi iş birliği ile açılan spor okulları masa tenisi branşında başarı göstererek müsabık gruba seçilen, iller arası ve Türkiye Şampiyonalarında il ve ilçeyi, temsil eden Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor Kulübü Masa Tenisi sporcuları çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.Masa tenisi küçük ve minik takımı çalışmalar kapsamında son olarak Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kulübüne konuk olarak hazırlık turnuvası yaptı.

Başarılı performanslar gösteren minik raketler ikişer set üzerinden yapılan toplam 90 maçtan 60 galibiyetle ayrıldı. Elde ettikleri galibiyetlerle gelecek turnuvalarda ilçenin adını daha çok duyuracaklarını belli eden sporcular turnuva sonrası yeni Eskişehir stadyumu ve kompleksini gezme şansı buldular.

Masa tenisi branşı antrenörü Cumhur Yıldızçicek günün sonunda misafirperverliklerinden dolayı Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü antrenörlerine ve stadyum görevlilerine teşekkür ederken hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve İl Müdürü Aslan Yıldız’a da teşekkür etti.

avatar